Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Brujah
Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Brujah patrí do série New Blood, ktorá ponúka balíčky jednoduchšie ako tie na turnajovej úrovni, avšak ponúka všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Balíky sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: the Eternal Struggle. Členovia klanu Brujah boli kedysi veľkí filozofi a obávaní bojovníci upírskej spoločnosti. V súčasnosti sa však po nociach túlajú mestom ako výtržníci, ktorí sa neboja využiť násilie, keď slová nestačia. Tento balíček sa spolieha na kombináciu politickej dôvtipnosti a anarchickej taktiky. Nadprirodzená sila a rýchlosť vašich upírov odradí akúkoľvek opozíciu. New Blood Brujah obsahuje 6 kariet krýpt, 49 kariet knižníc, 11 kariet akcií, 5 kariet politických akcií, 1 karta vybavenia, 9 reakcií a 13 "Combat" kariet. Tento balíček je pripravený pre jedného hráča.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Brujah patrí do série New Blood, ktorá ponúka balíčky jednoduchšie ako tie na turnajovej úrovni, avšak ponúka všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Balíky sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: the Eternal Struggle.

Členovia klanu Brujah boli kedysi veľkí filozofi a obávaní bojovníci upírskej spoločnosti. V súčasnosti sa však po nociach túlajú mestom ako výtržníci, ktorí sa neboja využiť násilie, keď slová nestačia.

Tento balíček sa spolieha na kombináciu politickej dôvtipnosti a anarchickej taktiky. Nadprirodzená sila a rýchlosť vašich upírov odradí akúkoľvek opozíciu.

New Blood Brujah obsahuje 6 kariet krýpt, 49 kariet knižníc, 11 kariet akcií, 5 kariet politických akcií, 1 karta vybavenia, 9 reakcií a 13 "Combat" kariet. Tento balíček je pripravený pre jedného hráča.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje