Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Ministry
Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Ministry patrí do série New Blood, ktorá ponúka balíčky jednoduchšie ako tie na turnajovej úrovni, avšak ponúka všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Balíky sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: the Eternal Struggle. Ministerstvo je upírsky klan pokušenia, tešiaci sa z hriechu, ktorý rád posúva hranice do extrému a využíva klam, aby pritiahol nič netušiace obete do svojej náruče. Tento "zlomyseľný" balíček obetuje obranu pre silný útok. Vaši upíri prisluhovači používajú politiku a rôzne triky na poškodenie vašich nepriateľov a pomocou trikov sa tiež vyhýbajú možnému zajatiu. New Blood Ministry obsahuje 6 kariet krýpt, 8 kariet akcií, 4 karty politických akcií, 1 "retainer" kartu, 11 "Action Modifier" kariet, 4 "Action Modifier/Combat" karty, 8 reakcií a 3 "Combat" karty. Tento balíček je pripravený pre jedného hráča.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vampire: The Eternal Struggle - New Blood Ministry patrí do série New Blood, ktorá ponúka balíčky jednoduchšie ako tie na turnajovej úrovni, avšak ponúka všetky základné mechanizmy hry a rovnaký zážitok. Balíky sú starostlivo vyvážené, pre čo najväčšiu zábavu a prvé vyskúšanie, a oboznámenie sa s fenoménom Vampire: the Eternal Struggle.

Ministerstvo je upírsky klan pokušenia, tešiaci sa z hriechu, ktorý rád posúva hranice do extrému a využíva klam, aby pritiahol nič netušiace obete do svojej náruče.

Tento "zlomyseľný" balíček obetuje obranu pre silný útok. Vaši upíri prisluhovači používajú politiku a rôzne triky na poškodenie vašich nepriateľov a pomocou trikov sa tiež vyhýbajú možnému zajatiu.

New Blood Ministry obsahuje 6 kariet krýpt, 8 kariet akcií, 4 karty politických akcií, 1 "retainer" kartu, 11 "Action Modifier" kariet, 4 "Action Modifier/Combat" karty, 8 reakcií a 3 "Combat" karty. Tento balíček je pripravený pre jedného hráča.

Obsah hry:

54 kariet

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje