Vampire: The Eternal Struggle Fifth Edition - Tzimisce
Predpripravený balíček (pre jedného hráča) Vampire: The Eternal Struggle: Tzimisce pre hru Vampire: The Eternal Struggle ponúka hráčom všestranné taktické možnosti. Vaši upíri používajú dominantné sily meniace myseľ súperov, vďaka čomu je jednoduché získať vplyv a podkopať morálku protivníkov. V boji sa môžu pre únik zmeniť na netopiere alebo hmlu, alebo pretransformujú svoje telá do príšerných foriem, aby svojim nepriateľom zasadili zdrvujúci úder. Pri obrane sa spoliehate na zvieracích špiónov a odporných sluhov ghúlov. Toto je balíček so 77 Library kartami a 12 kartami krýpt, pripravený na hranie hneď po vybalení. Je zároveň prispôsobiteľný s inými kartami Vampire: The Eternal Struggle.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Predpripravený balíček (pre jedného hráča) Vampire: The Eternal Struggle: Tzimisce pre hru Vampire: The Eternal Struggle ponúka hráčom všestranné taktické možnosti.

Vaši upíri používajú dominantné sily meniace myseľ súperov, vďaka čomu je jednoduché získať vplyv a podkopať morálku protivníkov. V boji sa môžu pre únik zmeniť na netopiere alebo hmlu, alebo pretransformujú svoje telá do príšerných foriem, aby svojim nepriateľom zasadili zdrvujúci úder. Pri obrane sa spoliehate na zvieracích špiónov a odporných sluhov ghúlov.

Toto je balíček so 77 Library kartami a 12 kartami krýpt, pripravený na hranie hneď po vybalení. Je zároveň prispôsobiteľný s inými kartami Vampire: The Eternal Struggle.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje