DrD + (Dračí doupě Plus) - Bestiář
Potrebujete nové rozšírenie pre vaše pravidlá? Baví vás čítať o fantastických tvoroch? Alebo pátrate po inšpirácii a ďalších vedomostiach, ktoré môžu obohatiť vašu hru? Ak hľadáte akúkoľvek z týchto vecí, mali by ste ju tu nájsť. Veľká bohato ilustrovaná príručka beští obsahuje 120 tvorov, od zvierat cez cudzie rasy až po magické bytosti. Nájdete tu aj očekávané draky. Dračí doupě Plus (DrD+) je celkom novou RPG hrou, v ktorej nájdete všetko, čo vám v relatívne jednoduchom Dračím doupěti chýbalo. So svojim predchodcem toho nemá veľa spoločného, snáď iba princíp rôznych povolaní jednotlivých postáv. Ale aj ten je obohatený o veľké množstvo všeobecných schopností, ktoré sa môže naučiť každá postava. Nič teda nebrání napríklad čarodejníkovi, aby se naučil dobee bojovať s mečom - musí však tomu venovať dostatok úsilia a trpezlivosti.   Dračí doupě Plus ponúka nový systém tvorby a vývoja postáv, elegantné, no mocné herné mechanizmy, zjednotený systém hodov a zaujímavý súbojový systém, a okrem toho tiež prepracovaný a previazaný systém mágie, duševných schopností, astrálnych sfér a bohov.  Každé povolanie je tak obsiahle a dáva hráčovi toľko možností, že nebolo možné umiestniť ich všetky do jednej knihy. Preto jednotlivé povolania nájdete po dvoch v troch rôznych príručkách: Bojovník a Čaroděj, Zloděj a Theurg, Hraničář a Kněz. Okrem nich patrí do základnej sady eště Příručka pro hráče, obsahujúca všetky všeobecné herné mechanizmy, a samozrejme tiež Příručka Pána jeskyně, v ktorej Pán jaskyne nájde návody pre tvorbu sveta a dobrodružstiev, tipy na vedenie hry a tiež prepracované ukážkové dobrodrustvo. Poslednou knihou, ktorá vyšla k DrD+ je Bestiář. Táto bohato ilustrovaná kniha obsahuje skoro 120 nových príšer a je celá previazaná príbehom.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
11,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Potrebujete nové rozšírenie pre vaše pravidlá? Baví vás čítať o fantastických tvoroch? Alebo pátrate po inšpirácii a ďalších vedomostiach, ktoré môžu obohatiť vašu hru? Ak hľadáte akúkoľvek z týchto vecí, mali by ste ju tu nájsť. Veľká bohato ilustrovaná príručka beští obsahuje 120 tvorov, od zvierat cez cudzie rasy až po magické bytosti. Nájdete tu aj očekávané draky.

Dračí doupě Plus (DrD+) je celkom novou RPG hrou, v ktorej nájdete všetko, čo vám v relatívne jednoduchom Dračím doupěti chýbalo. So svojim predchodcem toho nemá veľa spoločného, snáď iba princíp rôznych povolaní jednotlivých postáv. Ale aj ten je obohatený o veľké množstvo všeobecných schopností, ktoré sa môže naučiť každá postava. Nič teda nebrání napríklad čarodejníkovi, aby se naučil dobee bojovať s mečom - musí však tomu venovať dostatok úsilia a trpezlivosti.


  Dračí doupě Plus ponúka nový systém tvorby a vývoja postáv, elegantné, no mocné herné mechanizmy, zjednotený systém hodov a zaujímavý súbojový systém, a okrem toho tiež prepracovaný a previazaný systém mágie, duševných schopností, astrálnych sfér a bohov.

  Každé povolanie je tak obsiahle a dáva hráčovi toľko možností, že nebolo možné umiestniť ich všetky do jednej knihy. Preto jednotlivé povolania nájdete po dvoch v troch rôznych príručkách: Bojovník a ČarodějZloděj a TheurgHraničář a Kněz. Okrem nich patrí do základnej sady eště Příručka pro hráče, obsahujúca všetky všeobecné herné mechanizmy, a samozrejme tiež Příručka Pána jeskyně, v ktorej Pán jaskyne nájde návody pre tvorbu sveta a dobrodružstiev, tipy na vedenie hry a tiež prepracované ukážkové dobrodrustvo. Poslednou knihou, ktorá vyšla k DrD+ je Bestiář. Táto bohato ilustrovaná kniha obsahuje skoro 120 nových príšer a je celá previazaná príbehom.

Obsah hry:

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2004
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje