DrD+ (Dračí doupě Plus) - Pŕíručka pro hráče
Dračí doupě Plus (DrD+) je celkom novou RPG hrou, v ktorej nájdete všetko, čo vám v relatívne jednoduchom Dračím doupěti chýbalo. So svojim predchodcem toho nemá veľa spoločného, snáď iba princíp rôznych povolaní jednotlivých postáv. Ale aj ten je obohatený o veľké množstvo všeobecných schopností, ktoré sa môže naučiť každá postava. Nič teda nebrání napríklad čarodejníkovi, aby se naučil dobee bojovať s mečom - musí však tomu venovať dostatok úsilia a trpezlivosti.   Dračí doupě Plus ponúka nový systém tvorby a vývoja postáv, elegantné, no mocné herné mechanizmy, zjednotený systém hodov a zaujímavý súbojový systém, a okrem toho tiež prepracovaný a previazaný systém mágie, duševných schopností, astrálnych sfér a bohov.  Každé povolanie je tak obsiahle a dáva hráčovi toľko možností, že nebolo možné umiestniť ich všetky do jednej knihy. Preto jednotlivé povolania nájdete po dvoch v troch rôznych príručkách: Bojovník a Čaroděj, Zloděj a Theurg, Hraničář a Kněz. Okrem nich patrí do základnej sady eště Příručka pro hráče, obsahujúca všetky všeobecné herné mechanizmy, a samozrejme tiež Příručka Pána jeskyně, v ktorej Pán jaskyne nájde návody pre tvorbu sveta a dobrodružstiev, tipy na vedenie hry a tiež prepracované ukážkové dobrodrustvo. Poslednou knihou, ktorá vyšla k DrD+ je Bestiář. Táto bohato ilustrovaná kniha obsahuje skoro 120 nových príšer a je celá previazaná príbehom.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
12,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dračí doupě Plus (DrD+) je celkom novou RPG hrou, v ktorej nájdete všetko, čo vám v relatívne jednoduchom Dračím doupěti chýbalo. So svojim predchodcem toho nemá veľa spoločného, snáď iba princíp rôznych povolaní jednotlivých postáv. Ale aj ten je obohatený o veľké množstvo všeobecných schopností, ktoré sa môže naučiť každá postava. Nič teda nebrání napríklad čarodejníkovi, aby se naučil dobee bojovať s mečom - musí však tomu venovať dostatok úsilia a trpezlivosti.


  Dračí doupě Plus ponúka nový systém tvorby a vývoja postáv, elegantné, no mocné herné mechanizmy, zjednotený systém hodov a zaujímavý súbojový systém, a okrem toho tiež prepracovaný a previazaný systém mágie, duševných schopností, astrálnych sfér a bohov.

  Každé povolanie je tak obsiahle a dáva hráčovi toľko možností, že nebolo možné umiestniť ich všetky do jednej knihy. Preto jednotlivé povolania nájdete po dvoch v troch rôznych príručkách: Bojovník a ČarodějZloděj a TheurgHraničář a Kněz. Okrem nich patrí do základnej sady eště Příručka pro hráče, obsahujúca všetky všeobecné herné mechanizmy, a samozrejme tiež Příručka Pána jeskyně, v ktorej Pán jaskyne nájde návody pre tvorbu sveta a dobrodružstiev, tipy na vedenie hry a tiež prepracované ukážkové dobrodrustvo. Poslednou knihou, ktorá vyšla k DrD+ je Bestiář. Táto bohato ilustrovaná kniha obsahuje skoro 120 nových príšer a je celá previazaná príbehom.

Obsah hry:

Príručka obsahuje pravidlá pre tvorbu a vývoj postavy, popis herných mechanizmov, ktorými sú riešené všetky činnosti v hre, pravidlá pre boj, pohyb a únavu a pre všeobecné schopnosti.

Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2004
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje