Guláš
Guláš je rýchla, blafovacia kartová minihra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa vám budú zbiehať slinky na fajný kotlíkový! To všetko v praktickom, vreckovom prevedení. Hra sa teda zmestí do vrecka a ešte vám zostane miesto na korenie! Hráči prevezmú úlohy farmárov, ktorí zbierajú chutné suroviny zo záhradky a pripravujú lahodný guláš. Dávajte si však pozor na škodcov. Vôňa vášho kulinárskeho eposu ich prilákala neúrekom a radi by si na vašej dobrote zgustli. Vytiahnite kartu prísady a pridajte ju do guláša, prípadne nakŕmte dáku škodnú v snahe ochrániť svoj hrniec. Podarí sa vám pri tom všetkom správne odhadnúť chvíľu, kedy je guláš dovarený?
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
5,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Guláš je rýchla, blafovacia kartová minihra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa vám budú zbiehať slinky na fajný kotlíkový! To všetko v praktickom, vreckovom prevedení. Hra sa teda zmestí do vrecka a ešte vám zostane miesto na korenie!

Hráči prevezmú úlohy farmárov, ktorí zbierajú chutné suroviny zo záhradky a pripravujú lahodný guláš. Dávajte si však pozor na škodcov. Vôňa vášho kulinárskeho eposu ich prilákala neúrekom a radi by si na vašej dobrote zgustli. Vytiahnite kartu prísady a pridajte ju do guláša, prípadne nakŕmte dáku škodnú v snahe ochrániť svoj hrniec. Podarí sa vám pri tom všetkom správne odhadnúť chvíľu, kedy je guláš dovarený?

Obsah hry:

12 kariet prísad, 6 kariet škodcov, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jason Glover
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
7,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje