Kodama Forest
Prichádza jar a les začína kvitnúť a rozvoniavať. Magický Kodama duchovia však skrášlia len najkrajší les. Musíte pestovať bambus a kvety, aby ste prilákali pandy a motýle do svojho malého raja. Čaká vás plánovanie ako zaplniť dva lesy s tými najlepšími rastlinami a zvieratami, aby si Kodama duchovia vybrali práve vás. V hre Kodama Forest všetci hráči spolupracujú so svojimi susedmi. V každom ťahu umiestňujú jeden dielik lesa na dosku na ľavej a jeden dielik na dosku na pravej strane. Každý les dostane postih za špinavé časti. Hra končí v momente, keď jedna z dosiek hráčov má zakrytých 5 a 10 špinavých políčok. Hráči získajú víťazné body z obidvoch dosiek. Vyvážená spolupráca a zdravé súťaženie sú cieľom k víťazstvu.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
34,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Prichádza jar a les začína kvitnúť a rozvoniavať. Magický Kodama duchovia však skrášlia len najkrajší les. Musíte pestovať bambus a kvety, aby ste prilákali pandy a motýle do svojho malého raja. Čaká vás plánovanie ako zaplniť dva lesy s tými najlepšími rastlinami a zvieratami, aby si Kodama duchovia vybrali práve vás.

V hre Kodama Forest všetci hráči spolupracujú so svojimi susedmi. V každom ťahu umiestňujú jeden dielik lesa na dosku na ľavej a jeden dielik na dosku na pravej strane. Každý les dostane postih za špinavé časti. Hra končí v momente, keď jedna z dosiek hráčov má zakrytých 5 a 10 špinavých políčok. Hráči získajú víťazné body z obidvoch dosiek.

Vyvážená spolupráca a zdravé súťaženie sú cieľom k víťazstvu.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jenny Iglesias, Kevin Riley
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje