Kronika Zločinu: 1400
Píše sa rok 1400. Ste Abelard Lavel, rytier žijúci v Paríži. Už od detstva vás prenásledujú zvláštne prorocké sny o zločinoch minulých i budúcich. Vďaka tomuto neobvyklému daru sa vám však darí riešiť prípady, ktoré by bez vás zostali neobjasnené. Vaša povesť vás predchádza a veľa Parížanov sa na vás obracia, keď je spáchaný záhadný zločin. Vypočujete ich prosby o pomoc? Kronika zločinu 1400 je samostatne hratelná kooperatívna hra z rodiny detektívnych hier Kronika zločinu o vyšetrovaní zločinov. Pomocou unikátnej technológie Scan & Play, ktorá prepája zážitok z doskovej hry s hrou digitálnou, sa vám otvorí rada pútavých príbehov. Všetky prípady budete riešiť s rovnakou sadou herného materiálu. Vypočúvajte podozrivých, zbierajte dôkazy a nájdite páchateľa v určenom časovom limite! Unikátna kooperatívna hra založená na príbehu! Vyriešte štyri jedinečné stredoveké zločiny.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
31,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Píše sa rok 1400. Ste Abelard Lavel, rytier žijúci v Paríži. Už od detstva vás prenásledujú zvláštne prorocké sny o zločinoch minulých i budúcich. Vďaka tomuto neobvyklému daru sa vám však darí riešiť prípady, ktoré by bez vás zostali neobjasnené. Vaša povesť vás predchádza a veľa Parížanov sa na vás obracia, keď je spáchaný záhadný zločin. Vypočujete ich prosby o pomoc?

Kronika zločinu 1400 je samostatne hratelná kooperatívna hra z rodiny detektívnych hier Kronika zločinu o vyšetrovaní zločinov. Pomocou unikátnej technológie Scan & Play, ktorá prepája zážitok z doskovej hry s hrou digitálnou, sa vám otvorí rada pútavých príbehov. Všetky prípady budete riešiť s rovnakou sadou herného materiálu. Vypočúvajte podozrivých, zbierajte dôkazy a nájdite páchateľa v určenom časovom limite!

Unikátna kooperatívna hra založená na príbehu!

Vyriešte štyri jedinečné stredoveké zločiny.

Obsah hry:
  • 30 kariet postáv
  • 38 kariet dôkazov
  • 15 kariet špeciálnych predmetov
  • 7 obojstranných dosiek lokácií
  • 1 doska domova
  • 20 kariet vizií
  • 1 karta psa
  • 1 nástenka
  • 1 pravidlá hry
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Cicurel, Wojciech Grajkowski
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje