NARCOS: The Board Game
Hra so skrytým pohybom Narcos: The Board Game vznikla na základe televízneho seriálu Narcos. Z hráčov sa stávajú najvplyvnejšie postavy seriálu, ktoré ovplyvňujú vzostup a pád samotného El Patróna. Jeden z hráčov sa ocitá v úlohe El Patróna ovládajúceho svoje narko-impérium. Tajne sa snaží pohybovať po hernom pláne a manažovať obchody. Ostatní hráči sú vodcovia rôznych skupín ako kolumbijská polícia, protidrogová polícia, kartely. Spoločnými silami sa snažia odhaliť pozíciu El Patróna. Odstraňujú a zatýkajú jeho pomocníkov, vyšetrujú, prehľadávajú,stavajú zátarasy. Ak sa im to podarí, vyhrajú hru; ak sa podarí El Patrónovi splniť tajné ciele bez toho, aby bol odhalený, vyhráva on.  
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
75 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra so skrytým pohybom Narcos: The Board Game vznikla na základe televízneho seriálu Narcos. Z hráčov sa stávajú najvplyvnejšie postavy seriálu, ktoré ovplyvňujú vzostup a pád samotného El Patróna.

Jeden z hráčov sa ocitá v úlohe El Patróna ovládajúceho svoje narko-impérium. Tajne sa snaží pohybovať po hernom pláne a manažovať obchody. Ostatní hráči sú vodcovia rôznych skupín ako kolumbijská polícia, protidrogová polícia, kartely. Spoločnými silami sa snažia odhaliť pozíciu El Patróna. Odstraňujú a zatýkajú jeho pomocníkov, vyšetrujú, prehľadávajú,stavajú zátarasy. Ak sa im to podarí, vyhrajú hru; ak sa podarí El Patrónovi splniť tajné ciele bez toho, aby bol odhalený, vyhráva on.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
75 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Fel Barros, Renato Silva Sasdelli
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje