Sherlock Holmes vs Moriarty
Napínavá úniková hra zo sveta najslávnejšieho detektíva všetkých čias! Hra na mačku a myš, medzi Sherlockom Holmesom a jeho celoživotným arcinepriateľom Moriartym vrcholí! V snahe rozpliesť zamotané klbko indícií, náznakov a stôp sa ponoríte do pekelnej špirály zločinu v srdci príbehov z pera Arthura Conana Doylea. Od Londýna na konci 19. storočia až po vodopády Reichenbach vo Švajčiarsku sa vydajte po stopách Sherlocka Holmesa a striedajte sa pri riešení záhad, ktorým budete čeliť v piatich nezávislých scenároch na minimálne 5 hodín hry! Objavte 5 samostatných scenárov prepojených v jednom veľkom príbehovom oblúku: Variácie Enigmy - obsahujú dva scenáre: Zachráňte životy stoviek nevinných ľudí na svetovej premiére diela skladateľa Edwarda Elgara v St. Jame's Hall...tik,tak,tik,tak Sherlock! Späť k Reichenbachu: Ako ďaleko zavedú Sherlocka Holmesa podivné zašifrované správy prijaté Mycroftom Holmesom a členmi klubu Diogenes? Post Moriartem: Preskúmajte skryté sídlo profesora Moriartyho, úhlavného nepriateľa Sherlocka Holmesa! Objavte jeho tajomstvá a prekazte jeho smrtiace pasce! Posledné riešenie: Krádež záhadného papyrusu z Britského múzea, desivé zjavenie počas seansy a návšteva naozaj zvláštnej mladej ženy, presvedčenej, že v jej sídle straší... Pomôžte Sherlockovi Holmesovi vyriešiť túto ultimátnu hádanku!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
21,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Napínavá úniková hra zo sveta najslávnejšieho detektíva všetkých čias! Hra na mačku a myš, medzi Sherlockom Holmesom a jeho celoživotným arcinepriateľom Moriartym vrcholí!

V snahe rozpliesť zamotané klbko indícií, náznakov a stôp sa ponoríte do pekelnej špirály zločinu v srdci príbehov z pera Arthura Conana Doylea. Od Londýna na konci 19. storočia až po vodopády Reichenbach vo Švajčiarsku sa vydajte po stopách Sherlocka Holmesa a striedajte sa pri riešení záhad, ktorým budete čeliť v piatich nezávislých scenároch na minimálne 5 hodín hry!

Objavte 5 samostatných scenárov prepojených v jednom veľkom príbehovom oblúku:

Variácie Enigmy - obsahujú dva scenáre: Zachráňte životy stoviek nevinných ľudí na svetovej premiére diela skladateľa Edwarda Elgara v St. Jame's Hall...tik,tak,tik,tak Sherlock!
Späť k Reichenbachu: Ako ďaleko zavedú Sherlocka Holmesa podivné zašifrované správy prijaté Mycroftom Holmesom a členmi klubu Diogenes?
Post Moriartem: Preskúmajte skryté sídlo profesora Moriartyho, úhlavného nepriateľa Sherlocka Holmesa! Objavte jeho tajomstvá a prekazte jeho smrtiace pasce!
Posledné riešenie: Krádež záhadného papyrusu z Britského múzea, desivé zjavenie počas seansy a návšteva naozaj zvláštnej mladej ženy, presvedčenej, že v jej sídle straší... Pomôžte Sherlockovi Holmesovi vyriešiť túto ultimátnu hádanku!

Obsah hry:

5 brožúr so scenármi
120 kariet
1 plagát obývačky na 221 B Baker Street

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rodolphe Massé
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje