Summoner Wars - Mistrovská sada
Vstúpte do sveta Itharie, sveta vojen Vyvolávačov!   Summoner Wars je vzrušujúca kartová hra zobrazujúca zúrivú bitku armád vo fantasy svete, kde vystupujete v roliach mýtických Vyvolávačov. Armáda každého národa je odlišná, takže hra za ňu vyžaduje rozdielnu stratégiu, dômyselne prispôsobenú vlastným silným stránkam a slabinám nepriateľa. Okrem bojových jednotiek budete mať k dispozícii aj kamenné hradby, ktoré budú vaše jednotky chrániť v boji a tiež budú slúžiť ako magické portály na vyvolávanie nových jednotiek. Zhromaždite silné vojsko a vrhnite sa s ním proti bojovníkovi, zosielajte mocné kúzla a zničte všetkých, ktorí sa vám odvážia postaviť do cesty.  Vyberte si jeden zo 6 národov a zhromaždite svoje vojsko. Táto mistrovská sada obsahuje 6 rôznych Vyvolávačov: Strážci (Sera Eldwynová), Stepní elfové (Abua Shi), Elementalisté (Tacullu), Jeskynní goblini (Plížoun), Padlé království (Ret-Talus), Polární trpaslíci (Svara). Z nich každému prislúcha vlastná sada kariet jednotiek a kúziel.   Vojny Vyvolávačov práve začínajú!  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
42,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry
Vstúpte do sveta Itharie, sveta vojen Vyvolávačov!
 
Summoner Wars je vzrušujúca kartová hra zobrazujúca zúrivú bitku armád vo fantasy svete, kde vystupujete v roliach mýtických Vyvolávačov. Armáda každého národa je odlišná, takže hra za ňu vyžaduje rozdielnu stratégiu, dômyselne prispôsobenú vlastným silným stránkam a slabinám nepriateľa. Okrem bojových jednotiek budete mať k dispozícii aj kamenné hradby, ktoré budú vaše jednotky chrániť v boji a tiež budú slúžiť ako magické portály na vyvolávanie nových jednotiek. Zhromaždite silné vojsko a vrhnite sa s ním proti bojovníkovi, zosielajte mocné kúzla a zničte všetkých, ktorí sa vám odvážia postaviť do cesty.
 
Vyberte si jeden zo 6 národov a zhromaždite svoje vojsko. Táto mistrovská sada obsahuje 6 rôznych Vyvolávačov: Strážci (Sera Eldwynová), Stepní elfové (Abua Shi), Elementalisté (Tacullu), Jeskynní goblini (Plížoun), Padlé království (Ret-Talus), Polární trpaslíci (Svara). Z nich každému prislúcha vlastná sada kariet jednotiek a kúziel.
 
Vojny Vyvolávačov práve začínajú!
 
Obsah hry:

1 herný plán
204 kariet
36 žetónov
8 špeciálnych kociek
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
40-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Colby Dauch
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje