Superšpión
Superšpión je zábavná konverzačná hra pre viacerých hráčov, vhodná napríklad na párty. V každej hre sa tajne rozdajú karty a jeden z hráčov je špión, zatiaľ čo ostatní dostanú karty s prostredím (od pláže cez kasíno, ponorku až po vesmírnu loď) a svoju úlohu v ňom. Hráči sa následne striedajú v kladení otázok a odpovedaní na ne, pričom cieľom je samozrejme odhaliť špióna. Špión vyhrá v okamžiku, kedy sa mu podarí zistiť, v ktorom z tridsiatich prostredí sa nachádza. Superšpión je predovšetkým veľmi zábavná hra, pri ktorej sa určite veľa nasmejete! Pravidlá na stránkach vydavateľa. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
17,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Superšpión je zábavná konverzačná hra pre viacerých hráčov, vhodná napríklad na párty. V každej hre sa tajne rozdajú karty a jeden z hráčov je špión, zatiaľ čo ostatní dostanú karty s prostredím (od pláže cez kasíno, ponorku až po vesmírnu loď) a svoju úlohu v ňom. Hráči sa následne striedajú v kladení otázok a odpovedaní na ne, pričom cieľom je samozrejme odhaliť špióna. Špión vyhrá v okamžiku, kedy sa mu podarí zistiť, v ktorom z tridsiatich prostredí sa nachádza. Superšpión je predovšetkým veľmi zábavná hra, pri ktorej sa určite veľa nasmejete!

Pravidlá na stránkach vydavateľa. 

Obsah hry:
  • 248 kariet (31 balíčkov po 8 kartách)
  • 31 uzatvárateľných sáčkov na karty
  • pravidlá hry 
Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexandr Ushan
Rok vydania:
2015
Hodnotenie hry
Jonny
2.11.2015
Fajn hra na párty či inú udalosť s počtom ľudí od 4 do 8 (3 hráči sú podľa mňa príliš málo), keď potrebujete len trochu posedieť, občas čosi povedať a pritom sa zabaviť. Pravidlá pochopí každý po prvej hre. Dôležité je, aby boli ľudia schopní premýšľať a boli naladení na hľadanie správnych otázok, ktoré sú pointou hry. Vtedy má hra ten správny spád a nervy, ktoré zažíva špión stoja potom ozaj za to.
David Jablonovsky
30.6.2018
Fajn oddychovka na party. Rychly filler, ktory sa oplati obcas vytiahnut. Dobre na lahke improvizovanie a v strednom az vacsom pocte ludi.
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje