Takenoko
Takenoko je spoločenská hra odohrávajúca sa na japonskom cisárskom dvore. Cisár dostal od svojho čínskeho kolegu vzácne zviera - pandu. Vašou úlohou je postaviť záhradku, v ktorej budete pestovať bambus, ktorý večne hladnú pandu zasýti. Tým získate víťazné body na kartičkách s tajnými úlohami. Takenoko je vynikajúca rodinná hra, ktorá sa nielen dobre a príjemne hrá, ale aj nádherne vyzerá. Odporúčame ju všetkým, ktorí majú radi rodinné hry, alebo odľahčené hranie s priateľmi. Hra získala ocenenie Hra roku 2012 vo Francúzsku, pochádza od autora úspešnej hry 7 divov sveta. Ak by ste mali chuť prečítať si podrobnejší popis, tu je recenzia hry Takenoko na webe spolocenskehry.sk. Česká verzia hry je momentálne nedostupná, preto Vám ponúkame nemeckú verziu, ktorá je ale jazykovo nezávislá, české pravidlá si môžete stiahnuť.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
32,99 €
Objednáme pre vás
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Takenoko je spoločenská hra odohrávajúca sa na japonskom cisárskom dvore. Cisár dostal od svojho čínskeho kolegu vzácne zviera - pandu. Vašou úlohou je postaviť záhradku, v ktorej budete pestovať bambus, ktorý večne hladnú pandu zasýti. Tým získate víťazné body na kartičkách s tajnými úlohami. Takenoko je vynikajúca rodinná hra, ktorá sa nielen dobre a príjemne hrá, ale aj nádherne vyzerá. Odporúčame ju všetkým, ktorí majú radi rodinné hry, alebo odľahčené hranie s priateľmi.

Hra získala ocenenie Hra roku 2012 vo Francúzsku, pochádza od autora úspešnej hry 7 divov sveta.

Ak by ste mali chuť prečítať si podrobnejší popis, tu je recenzia hry Takenoko na webe spolocenskehry.sk.

Česká verzia hry je momentálne nedostupná, preto Vám ponúkame nemeckú verziu, ktorá je ale jazykovo nezávislá, české pravidlá si môžete stiahnuť.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2011
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Jano
19.8.2017
Prekvapilo ma hodnotenie 2.5 (niekto tu zabudol odkliknut hviezdicky) tak musim napisat komentar. Je to naozaj podarena hra aj ked pravidla su pre zacinajucich hracov dost nestastne napisane. Preto suhlasim s tym, ze pre zacinajucich aj pokrocilych hracov moze byt tato hra zla volba. Je vsak idealna pre partiu ktora sa raz za cas stretne a chce sa odreagovat pri fakt zaujimavej a graficky velmi vyladenej hre
Jakub
2.8.2017
Ak sa rozhodujete kupit hru, nechcete nic narocne ale ani nic jednoduche. Nieco s krasnou grafikou, co vas bude bavi, jednoznacne takenoko :) odporucam 10/10 :) navyse rozsirenie uz vyslo a je rovnako uzasne :)
slanger8
9.12.2012
Výborná rodinná hra ktorá sa vám hneď po prvej hre zapáči. Krásna grafika dáva hre tú pravú atmosféru. Pravidlá sú jednoduché a je vhodná aj pre menšie deti. Bol by som veľmi rád keby vyšlo aj rožšírenie lebo tá hra stojí za to.
3 Hodnotenia
Herné rozšírenia
Takenoko: Chibis (Panďátka)
Takenoko: Chibis (Panďátka)
Momentálne nedostupné
18,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje