Unlock! Mystery Adventures
Radi by ste si opäť otestovali svoju logiku, kritické myslenie, šikovnosť a zažili dobrodružstvo? Vyskúšajte pokračovanie skvelej hry Unlock!.  Unlock! Mystery Adventures je, podobne ako Unlock!, kooperatívna kartová hra inšpirovaná práve únikovými miestnosťami s jednoduchým systémom, vďaka ktorému môžete prehľadávať scény, kombinovať predmety a riešiť hádanky. Pustite sa do úžasných dobrodružstiev z pohodlia domova, iba s použitím kariet a aplikácie, ktorá vám poskytne nápovedy, skontroluje kódy, sleduje čas, ktorý vám ešte zostáva a mnohé ďalšie. Unlock! Mystery Adventures obsahuje 3 nové scenáre únikových miestností.  The Nautilus' Traps: Pri potápaní na vás zaútočila morská príšera a vy sa snažíte otvoriť na ponorke starý zámok a dostať sa bezpečne von.  The House on the Hill: Čo sa deje v strašidelnom dome? Pozbierajte jednotlivé kúsky príbehu a odhaľte zlo, ktoré žije v opustenom dome. Náročnosť je podobná scenáru Squeak and Sausage (Unlock!). The Tonipal's Treasure: Kapitán Smith ukryl poklad na ostrove Tonipal. Vylúštite záhadu skôr než sa to podarí Johnsonovi, hľadačovi pokladov. Najťažší z troch scenárov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
27,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Radi by ste si opäť otestovali svoju logiku, kritické myslenie, šikovnosť a zažili dobrodružstvo? Vyskúšajte pokračovanie skvelej hry Unlock!

Unlock! Mystery Adventures je, podobne ako Unlock!, kooperatívna kartová hra inšpirovaná práve únikovými miestnosťami s jednoduchým systémom, vďaka ktorému môžete prehľadávať scény, kombinovať predmety a riešiť hádanky. Pustite sa do úžasných dobrodružstiev z pohodlia domova, iba s použitím kariet a aplikácie, ktorá vám poskytne nápovedy, skontroluje kódy, sleduje čas, ktorý vám ešte zostáva a mnohé ďalšie.

Unlock! Mystery Adventures obsahuje 3 nové scenáre únikových miestností.

  •  The Nautilus' Traps: Pri potápaní na vás zaútočila morská príšera a vy sa snažíte otvoriť na ponorke starý zámok a dostať sa bezpečne von.
  •  The House on the Hill: Čo sa deje v strašidelnom dome? Pozbierajte jednotlivé kúsky príbehu a odhaľte zlo, ktoré žije v opustenom dome. Náročnosť je podobná scenáru Squeak and Sausage (Unlock!).
  • The Tonipal's Treasure: Kapitán Smith ukryl poklad na ostrove Tonipal. Vylúštite záhadu skôr než sa to podarí Johnsonovi, hľadačovi pokladov. Najťažší z troch scenárov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alice Carroll, Thomas Cauët, Cyril Demaegd
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje