Duna: Impérium
DUNA: IMPÉRIUM je hra, ktorá vznikla na základe literárnej predlohy a nového filmu Duna. Ako vodca jedného z rodov Landsraadu vztýčte vlajku a pustite sa do boja so svojim vojskom a špiónmi. A to všetko len kvôli pustej planéte Arrakis. Duna: Impérium využíva mechanizmus deck-buildingu a worker placementu zároveň. Karty vám umožňujú posielať agentov na rôzne miesta na hernom pláne, takže to ako sa bude vyvíjať váš balík kariet určite ovplyvní nielen vašich agentov ale aj vašu stratégiu. Môžete posilniť svoju armádu a stať sa tak silnejším než súperi, alebo sa môžete zamerať na karty s rôznymi politickými frakciami ako sú Gilda, Bene Gesserit, Fremeni a podobne. Vašim cieľom je poraziť súperov v boji, šikovne využívať politické frakcie a získať vzácne korenie, aby ste sa stali jednoznačným víťazom.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

DUNA: IMPÉRIUM je hra, ktorá vznikla na základe literárnej predlohy a nového filmu Duna. Ako vodca jedného z rodov Landsraadu vztýčte vlajku a pustite sa do boja so svojim vojskom a špiónmi. A to všetko len kvôli pustej planéte Arrakis.

Duna: Impérium využíva mechanizmus deck-buildingu a worker placementu zároveň. Karty vám umožňujú posielať agentov na rôzne miesta na hernom pláne, takže to ako sa bude vyvíjať váš balík kariet určite ovplyvní nielen vašich agentov ale aj vašu stratégiu. Môžete posilniť svoju armádu a stať sa tak silnejším než súperi, alebo sa môžete zamerať na karty s rôznymi politickými frakciami ako sú Gilda, Bene Gesserit, Fremeni a podobne.

Vašim cieľom je poraziť súperov v boji, šikovne využívať politické frakcie a získať vzácne korenie, aby ste sa stali jednoznačným víťazom.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paul Dennen
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Duna: Impérium - Vzestup Iksu (rozš.)
dlhodobo nedostupné
46,99 €
Duna: Impérium - Luxusní sada vylepšení
skladom, odosielame čo najskôr
62,99 €
Dune Imperium: Upgrade Kit 3dPrint (63ks)
skladom posledné kusy
19,99 €
Duna: Impérium - Nesmrtelnost (rozš.)
skladom, odosielame čo najskôr
35,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje