Obludárium
Veľavážené panstvo, vstúpte do nášho Obludária a uvidíte čo ste ešte nevideli! Mysteriózne, záhadné a tajuplné tvory a bytosti, ktoré prekonajú aj tú najodvážnejšiu predstavu. Hráči v úlohe riaditeľa kočovného obludária prichádzajú do zapadnutej dedinky a pokúšajú sa predviesť neopakovateľnú show. V hre si ako hráči vyberáte karty z kolujúcej ponuky kariet, kde si zhromažďujete karty rôznych krajov a temných oblúd, najímate si talentovaných pomocníkov a plníte si svoje vlastné úlohy. Získavate body za ulovené príšery, splnené úlohy a ušetrené toliare. Víťazí hráč, ktorému sa podarí počas štyroch loveckých sezón zhromaždiť najpôsobivejšie a najviac zarábajúce Obludárium.    
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:

K hre Obludárium u nás dostanete ako darček promo kartu Phoenix

39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Veľavážené panstvo, vstúpte do nášho Obludária a uvidíte čo ste ešte nevideli! Mysteriózne, záhadné a tajuplné tvory a bytosti, ktoré prekonajú aj tú najodvážnejšiu predstavu. Hráči v úlohe riaditeľa kočovného obludária prichádzajú do zapadnutej dedinky a pokúšajú sa predviesť neopakovateľnú show.

V hre si ako hráči vyberáte karty z kolujúcej ponuky kariet, kde si zhromažďujete karty rôznych krajov a temných oblúd, najímate si talentovaných pomocníkov a plníte si svoje vlastné úlohy. Získavate body za ulovené príšery, splnené úlohy a ušetrené toliare. Víťazí hráč, ktorému sa podarí počas štyroch loveckých sezón zhromaždiť najpôsobivejšie a najviac zarábajúce Obludárium.  

 

Obsah hry:

240 kariet
108 kartónových mincí
24 žetónov lovcov
5 dosiek hráčov
3 kocky lovcov
1 herný plán
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje