Tapestry CZ
Tapestry je civilizačná hra, v ktorej sa vrátite tisíce rokov dozadu na začiatok ľudstva. Je len na vás akú cestu do budúcnosti si zvolíte. Vaša civilizácia je predsa jedinečná!  V hre Tapestry začínate prakticky s ničím a postupne sa dostávate vyššie a vyššie na štyroch meračoch (veda, technológia, objavovanie a vojenská sila), čím získate rôzne benefity. Môžete sa viac sústrediť na jednu oblasť, alebo hrať viac vyvážene. Takisto si postupne vylepšíte aj svoj príjem, vybudujte si mesto, získate víťazné body a získate karty tapestry, ktoré prerozprávajú príbeh vašej civilizácie.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
72,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tapestry je civilizačná hra, v ktorej sa vrátite tisíce rokov dozadu na začiatok ľudstva. Je len na vás akú cestu do budúcnosti si zvolíte. Vaša civilizácia je predsa jedinečná! 

V hre Tapestry začínate prakticky s ničím a postupne sa dostávate vyššie a vyššie na štyroch meračoch (veda, technológia, objavovanie a vojenská sila), čím získate rôzne benefity. Môžete sa viac sústrediť na jednu oblasť, alebo hrať viac vyvážene. Takisto si postupne vylepšíte aj svoj príjem, vybudujte si mesto, získate víťazné body a získate karty tapestry, ktoré prerozprávajú príbeh vašej civilizácie.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamey Stegmaier
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
26,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje