5th Edition Role Playing - A0-A5 Archives vol.1
Táto knižná zbierka obsahuje 6 dobrodružstiev piatej edície Dungeons & Dragons a kódex sveta Aihrde a farebnú skladaciu mapu sveta. Vnútri nájdete dobrodrúžstvá zo série A: A0 Rising Knight A1 Assault on Blacktooth Ridge A2 Slag Heap A3 Wicked Cauldron A4 Usurpers of the Fell Axe A5 Shattered Horn Všetky boli vytvorené pre postavy 1-5 úrovne. Dobrodružstvá obsahujú putovanie, prieskum podzemia a mesta. Postavíte sa goblinom, banditom, trolom a mnohému inému. Dajú sa hrať samostatne, alebo ako kampaň. Kódex sveta Aihrde je 280 strán farebná kniha s tvrdou väzbou, ktorá obsahuje všetko čo potrebujete na začatie dobrodružstva v jednom najviac sa rozpínajúcich herných svetov, ktoré si skutočne vychutnáte. V prvej časti, Andanuth, odkryjete príbeh sveta Aihrde od jeho úplných začiatkov, až po prítomnosť. Sleduje cestu otca všetkého, stvorenie bohov a sveta samotného. Príbeh sa zapodieva stvorením ľudstva, ich putovaním a skúškami. Andanuth je bohate vyplnený príbehmi a povesťami o bohoch a ľudstve, o trpazlíkoch a goblinoch, o vojne a mieri. Nebudete musiet hádať, čo sa stalo kedysi, dozviete sa. V druhej časti, Almanac, sa ponoríte do podrobností o božstve, krajinách, obyvateľoch, mestách a oblastiach sveta Aihrde. Nachádza sa tu vyše 50 bohov zhotovených pre hranie, tucet rás(ako obľubení trpazlíci, elfovia, ľudia, hobiti, gnomovia, orkovia, goblini, obry, trolovia, draci a iní). Každá z vyše 30 oblastí je detailne prepracovaná, počínajúc históriou, vládou, ekonómiou, vojskom a momentálnym panovníkom nekončiac. Okrem toho je tu spracovaný detailne aj terén.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
69,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Táto knižná zbierka obsahuje 6 dobrodružstiev piatej edície Dungeons & Dragons a kódex sveta Aihrde a farebnú skladaciu mapu sveta.

Vnútri nájdete dobrodrúžstvá zo série A:

  • A0 Rising Knight
  • A1 Assault on Blacktooth Ridge
  • A2 Slag Heap
  • A3 Wicked Cauldron
  • A4 Usurpers of the Fell Axe
  • A5 Shattered Horn

Všetky boli vytvorené pre postavy 1-5 úrovne. Dobrodružstvá obsahujú putovanie, prieskum podzemia a mesta. Postavíte sa goblinom, banditom, trolom a mnohému inému. Dajú sa hrať samostatne, alebo ako kampaň.

Kódex sveta Aihrde je 280 strán farebná kniha s tvrdou väzbou, ktorá obsahuje všetko čo potrebujete na začatie dobrodružstva v jednom najviac sa rozpínajúcich herných svetov, ktoré si skutočne vychutnáte.

V prvej časti, Andanuth, odkryjete príbeh sveta Aihrde od jeho úplných začiatkov, až po prítomnosť. Sleduje cestu otca všetkého, stvorenie bohov a sveta samotného. Príbeh sa zapodieva stvorením ľudstva, ich putovaním a skúškami. Andanuth je bohate vyplnený príbehmi a povesťami o bohoch a ľudstve, o trpazlíkoch a goblinoch, o vojne a mieri. Nebudete musiet hádať, čo sa stalo kedysi, dozviete sa.

V druhej časti, Almanac, sa ponoríte do podrobností o božstve, krajinách, obyvateľoch, mestách a oblastiach sveta Aihrde. Nachádza sa tu vyše 50 bohov zhotovených pre hranie, tucet rás(ako obľubení trpazlíci, elfovia, ľudia, hobiti, gnomovia, orkovia, goblini, obry, trolovia, draci a iní). Každá z vyše 30 oblastí je detailne prepracovaná, počínajúc históriou, vládou, ekonómiou, vojskom a momentálnym panovníkom nekončiac. Okrem toho je tu spracovaný detailne aj terén.

Obsah hry:
  • 6 dobrodružstiev
  • 1 kódex sveta Aihrde
  • 1 farebná skladacia mapa
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
et al.
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje