Bloodborne: Karetní hra
Rád by som ti povedal, že sa nemáš čoho báť, lovec, ale pravda je taká, že by si sa mal. V čokoľvek si dúfal, že nájdeš v Yharname, do teba už zatína pazúry. Jediné, čo ti môže pomôcť uniknúť z tejto nočnej mory, je yharnamská krv. Ale tá krv je prekliata… Bloodborne: Karetní hra je hra od Erica M. Langa inšpirovaná video hrou Bloodborne a jej Chalice Dungeonom - neustále sa meniacimi labyrintami a hrobkami vytesanými pod padlým mestom Yharnam, kde žijú hrôzostrašné tvory. Pred dávnymi vekmi učinili v prekliatom meste Yharnam desivý objav: krvná terapia môže ukončiť každé utrpenie. Ale táto liečivá sila so sebou priniesla hroznú nákazu, ktorá premenila obyvateľov mesta na hrozivé príšery. Počas Noci lovu musíš vojsť do mesta. S použitím sily Kalicha vstúpiš spolu s ostatnými lovcami do katakomb Kalicha, kde budete spoločně čeliť strašlivým bossom. Na konci však unikne len ten, ktorý nazbiera najviac krvi… Kolo za kolom budete čeliť brutálnym netvorom stvoreným na to, aby vás zabili. Aby ste sa vyhli smrti, budete musieť robiť správne rozhodnutia v správnom čase. Počas hry nájdete mocné zbrane a vybavenie, ktoré vám pomôže vo vašom ťažení. Počas zabíjania monštier v bitkách získate odmeny vo forme krvi a rôznych trofejí. Uschovaj si odmeny a vylieč sa oddýchnutím si v Lovcovom sne inak riskuješ, že prídeš o body alebo dokonca, že zomrieš.  Spolupracujte ako tím, bojujte s monštrami a zbierajte ich ozveny krvi. Svojim spojencom však nemôžeš veriť, lebo na konci hry unikne len jeden lovec a ten vyhrá hru. Musíš u svojich súperov sledovať náznaky zrady a byť pripravený zareagovať v ten správny moment. Každé kolo sa ponoríš hlbšie do katakomb a odhalíš nové monštrum, s ktorým musíš bojovať. Všetci hráči súčasne a tajne zvolia akčnú kartu – s použitím mocných zbraní na blízko a na diaľku, predmetov alebo špeciálnych akcií sa snažia poraziť svojich nepriateľov. Pokiaľ ho poraníš, získaš trochu jeho krvi, ktorá je tvojím kľúčom k víťazstvu. Pokiaľ však tvoj lovec zomrie pri útoku monštier, stratíš všetky nazbierané ozveny krvi. Musíš takticky zvoliť, ktorým súbojom sa vyhneš tým, že unikneš do Lovcovho sna, kde môžeš svoje ozveny krvi uložiť a ochrániť ich tak do konca hry. Pokiaľ to však urobíš, prídeš o korisť z vynechaného súboja. Bloodborne: Karetní hra je taktická kartová hra, v ktorej potrebujete odhadnúť a prečítať svojich súperov a rozhodnúť sa v zlomku okamihu, pokiaľ chcete v boji získať najviac slávy. Len ten najstatočnejší bude mať šancu uniknúť! Očakávame začiatkom septembra 2018!    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
35,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rád by som ti povedal, že sa nemáš čoho báť, lovec, ale pravda je taká, že by si sa mal. V čokoľvek si dúfal, že nájdeš v Yharname, do teba už zatína pazúry. Jediné, čo ti môže pomôcť uniknúť z tejto nočnej mory, je yharnamská krv. Ale tá krv je prekliata…

Bloodborne: Karetní hra je hra od Erica M. Langa inšpirovaná video hrou Bloodborne a jej Chalice Dungeonom - neustále sa meniacimi labyrintami a hrobkami vytesanými pod padlým mestom Yharnam, kde žijú hrôzostrašné tvory.

Pred dávnymi vekmi učinili v prekliatom meste Yharnam desivý objav: krvná terapia môže ukončiť každé utrpenie. Ale táto liečivá sila so sebou priniesla hroznú nákazu, ktorá premenila obyvateľov mesta na hrozivé príšery. Počas Noci lovu musíš vojsť do mesta. S použitím sily Kalicha vstúpiš spolu s ostatnými lovcami do katakomb Kalicha, kde budete spoločně čeliť strašlivým bossom. Na konci však unikne len ten, ktorý nazbiera najviac krvi… Kolo za kolom budete čeliť brutálnym netvorom stvoreným na to, aby vás zabili. Aby ste sa vyhli smrti, budete musieť robiť správne rozhodnutia v správnom čase. Počas hry nájdete mocné zbrane a vybavenie, ktoré vám pomôže vo vašom ťažení. Počas zabíjania monštier v bitkách získate odmeny vo forme krvi a rôznych trofejí. Uschovaj si odmeny a vylieč sa oddýchnutím si v Lovcovom sne inak riskuješ, že prídeš o body alebo dokonca, že zomrieš. 

Spolupracujte ako tím, bojujte s monštrami a zbierajte ich ozveny krvi. Svojim spojencom však nemôžeš veriť, lebo na konci hry unikne len jeden lovec a ten vyhrá hru. Musíš u svojich súperov sledovať náznaky zrady a byť pripravený zareagovať v ten správny moment.

Každé kolo sa ponoríš hlbšie do katakomb a odhalíš nové monštrum, s ktorým musíš bojovať. Všetci hráči súčasne a tajne zvolia akčnú kartu – s použitím mocných zbraní na blízko a na diaľku, predmetov alebo špeciálnych akcií sa snažia poraziť svojich nepriateľov. Pokiaľ ho poraníš, získaš trochu jeho krvi, ktorá je tvojím kľúčom k víťazstvu. Pokiaľ však tvoj lovec zomrie pri útoku monštier, stratíš všetky nazbierané ozveny krvi. Musíš takticky zvoliť, ktorým súbojom sa vyhneš tým, že unikneš do Lovcovho sna, kde môžeš svoje ozveny krvi uložiť a ochrániť ich tak do konca hry. Pokiaľ to však urobíš, prídeš o korisť z vynechaného súboja.

Bloodborne: Karetní hra je taktická kartová hra, v ktorej potrebujete odhadnúť a prečítať svojich súperov a rozhodnúť sa v zlomku okamihu, pokiaľ chcete v boji získať najviac slávy. Len ten najstatočnejší bude mať šancu uniknúť!

Očakávame začiatkom septembra 2018!

 

 

Obsah hry:
  • 87 kariet
  • 16 žetónov
  • 5 dosiek lovcov
  • 3 kocky príšer
  • 5 počítadiel zdravia lovcov
  • 75 žetónov krvi
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Eric M. Lang
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje