Dungeons & Dragons TRPG Starter Set
Hra je v angličtine! Všetko, čo potrebujete na hranie najlepšej RPG hry na svete, nájdete v tomto Starter sete. Preskúmajte podzemné labyrinty, rabujte hromady pokladov a bojujte s legendárnymi monštrami! Set sa odporúča sa pre ľudí, ktorí nechcú venovať dlhý čas príprave pri tvorení príbehu a postáv, obsahuje ich totiž predvytvorené. The Dungeons & Dragons Starter Set je vašou vstupnou bránou k príbehom plným fantázie a udalostí. Tento set obsahuje základné pravidlá hry a všetko čo potrebujete, aby ste mohli hrať za hrdinské postavy počas ich nebezpečených dobrodružstiev vo svete fantázie. Hra je ideálna pre 4-6 hráčov.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra je v angličtine!

Všetko, čo potrebujete na hranie najlepšej RPG hry na svete, nájdete v tomto Starter sete. Preskúmajte podzemné labyrinty, rabujte hromady pokladov a bojujte s legendárnymi monštrami! Set sa odporúča sa pre ľudí, ktorí nechcú venovať dlhý čas príprave pri tvorení príbehu a postáv, obsahuje ich totiž predvytvorené.

The Dungeons & Dragons Starter Set je vašou vstupnou bránou k príbehom plným fantázie a udalostí. Tento set obsahuje základné pravidlá hry a všetko čo potrebujete, aby ste mohli hrať za hrdinské postavy počas ich nebezpečených dobrodružstiev vo svete fantázie. Hra je ideálna pre 4-6 hráčov.

Obsah hry:

- 64-stranová kniha pravidiel a dobrodružstva The Lost Mines of Phandelver

- 32-stranové pravidlá pre postavy level 1-5

- 5 predvytvorených postáv

- 6 kociek

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje