Hry pre dvoch DaVinci games

/ 1 produkt
Filter
Vek:
vyberte
Počet hráčov:
vyberte
1
20
Hracia doba do:
vyberte
15’
360’
Kolekcie
Cena do:
vyberte
23
23
Filter podľa:
Popis kategórie Hry pre dvoch DaVinci games

V kategórii Hry pre dvoch nájdete hry, ktoré vyskúšajú vašu trpezlivosť, schopnosť kombinovať a strategicky uvažovať, precvičia vašu motoriku, zistíte, či ste schopní spolupráce, ako vám ide boj zblízka. No hlavne sa určite obaja zabavíte a zážitok z hrania bude rovnako skvelý ako keby ste hrali hru viacerí.

Pri výbere hry je veľmi dôležité pamätať na niekoľko faktorov. Jednou z dôležitých vecí je určite čas, ktorý chcete venovať hre. Hry pre dvoch  môžu trvať od pár minútových rýchloviek (Ovce: Boj o pastviny, Bizón) až po niekoľkohodinové bitky ( 1989:  Úsvit svobody). 

Zamyslieť by ste sa samozrejme mali aj nad vekom, teda pre koho je hra určená. Je to pre dospelých, alebo pre deti? Je dobré vedieť aspoň približný vek a záujmy dieťaťa, aby ste dieťa alebo dospelého hrou zaujali a nie odradili. Téma hry nie je dôležitá len pre deti, ale aj pre dospelých, či seniorov. Je množstvo tématických hier a je len na vás, vybrať to, čo vás zaujíma, či už je to história (Údolí králu, Doba kamenná), slovná zásoba (Slovní jízda, Scrabble Twist, Slovopád, Poslední slovo, Slovenčina v kocke), vesmír (Malé veľké galaxie, Roll for the galaxy, Galaxy trucker, Star Wars Rebélie), alebo niečo iné ( 7 Wonders: Duel, Brix, Zahrada).

V našej ponuke nájdete aj kooperatívne hry pre dvoch, čo znamená, že hráte dvaja a vaším úhlavným nepriateľom je hra samotná (Pandemic Legacy, Temné znamení, Velká kniha strašlivých čar, The Game – hraj dokud můžeš).

Niekedy zasa poteší víťazstvo, no a ak ide o strategickú hru možno to poteší ešte viac. Pri týchto hrách je potrebné plánovať, odhadnúť súpera a nájsť najlepšiu možnú cestu smerom k výhre (Patchwork, Halali, Limes, Dům snů).

Strategické hry sú veľmi obľúbené. Zmeráte si ekonomické, obchodné a manažérske schopnosti,  môžete budovať, obchodovať a pracovať so surovinami (Agricola Komplet, Settlers:Zrod Impéria, Fresco, Through the ages, Civilizácia).

Možností je veľa a vybrať tú správnu hru môže byť poriadny oriešok. Na našej webovej stránke si môžete vyhľadať hru podľa rôznych tém napr. vesmír, vojna, spolupráca, stredovek,  atď.; podľa kategórií napr. detské hry, rodinné hry, strategické hry, hlavolamy, kooperatívne, atď; Taktiež môžete využiť našu pomoc a obrátiť sa priamo na nás prostredníctvom mailu, telefónu, či webchatu. Dobrým pomocníkom je určite aj náš webový nákupný poradca. Pár klikov, pár otázok a výsledkom je zaujímavá hra, ktorú ste hľadali. 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje