Unmatched: Souboj v mlze
Unmatched je sada asymetrických bojových kartových hier s figúrkami. Pre dvoch, prípadene štyroch hráčov, ak skombinujete viacero herných sád. V noirovej Unmatched: Souboj v mlze si vyberiete jedného z unikátnych hrdinov (Neviditeľný muž, Jekyll a Hyde, Drakula, Sherlock Holmes), zvolíte si, kde sa chcete stretnúť a potom sa už iba snažíte využiť unikátny balíček a schopnosti svojho favorita, aby ste porazili svojho protivníka. Boj sa rieši veľmi jednoducho a to vyhodnotením a porovnaním kariet útoku a obrany. Každá karta má jedinečný efekt, čo znamená, že zahratie kariet je dobré správne načasovať a naplánovať, celkovo ide o taktickú hru. Hrdinov a bojiská z jednotlivých hier systému Unmatched môžete ľubovoľne kombinovať. Postavte sa novým výzvam a objavte nové vzrušujúce kombinácie.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
32,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Unmatched je sada asymetrických bojových kartových hier s figúrkami. Pre dvoch, prípadene štyroch hráčov, ak skombinujete viacero herných sád. V noirovej Unmatched: Souboj v mlze si vyberiete jedného z unikátnych hrdinov (Neviditeľný muž, Jekyll a Hyde, Drakula, Sherlock Holmes), zvolíte si, kde sa chcete stretnúť a potom sa už iba snažíte využiť unikátny balíček a schopnosti svojho favorita, aby ste porazili svojho protivníka.

Boj sa rieši veľmi jednoducho a to vyhodnotením a porovnaním kariet útoku a obrany. Každá karta má jedinečný efekt, čo znamená, že zahratie kariet je dobré správne načasovať a naplánovať, celkovo ide o taktickú hru.

Hrdinov a bojiská z jednotlivých hier systému Unmatched môžete ľubovoľne kombinovať. Postavte sa novým výzvam a objavte nové vzrušujúce kombinácie.

Obsah hry:

obojstranný herný plán
4 figúrky pre každého hrdinu
4 žetóny pomocníkov
5 ukazovateľov zdravia
124 kariet
žetón premeny
3 žetóny hmly
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, Justin D. Jacobson, Chris Leder, Kevin
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje