Zelená planeta + deluxe doplnky
Zelená planeta (Earth) je krásna prírode venovaná kartová hra pre 1 až 5 hráčov. Ponúka jednoduché pravidlá, avšak s množstvom strategických možností a variácií. Vďaka svojej encyklopedickej povahe a obrovskému množstvu jedinečných kariet a kombinácií Vám každá jedna hra umožní objavovať nové zaujímavé prepojenia prírodného ekosystému! Vďaka šikovnému systému výberu akcií sú všetci neustále v hre – aktívny hráč vyberie akciu pre všetkých, ale v menšej miere z nej profitujú všetci. Vďaka množstvu kariet podnebí, ekosystémov, ostrovov, flóry, fauny aj krajiny ponúka hra naozaj hutné množstvo kombinácií a zároveň rozumnú hernú dobu! Vašou úlohou je budovanie vlastného ostrova, ktorý sa snažíte vytvoriť tak, aby jednotlivé prvky (kvety, stromy, huby a rôzne krajiny) spolu čo najlepšie fungovali. Tieto karty ukladáte do mriežky (4x4). Pravidlami sa nejedná príliš o náročnú hru, no prinesie Vám veľké množstvo herných možností a simultánne ťahy. Koniec hry sa spúšťa, keď niektorí z Vás doplní poslednú 16.-tu kartu do svojho (4x4) ostrova. Vytvorte funkčný kolobeh života, kde sa aj Vaše nevyužité rastliny stanú kompostom pre budúci rast a rozvoj!  
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:

K hre Zelená planeta u nás dostanete ako darček deluxe doplnky

50,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zelená planeta (Earth) je krásna prírode venovaná kartová hra pre 1 až 5 hráčov. Ponúka jednoduché pravidlá, avšak s množstvom strategických možností a variácií. Vďaka svojej encyklopedickej povahe a obrovskému množstvu jedinečných kariet a kombinácií Vám každá jedna hra umožní objavovať nové zaujímavé prepojenia prírodného ekosystému!

Vďaka šikovnému systému výberu akcií sú všetci neustále v hre – aktívny hráč vyberie akciu pre všetkých, ale v menšej miere z nej profitujú všetci. Vďaka množstvu kariet podnebí, ekosystémov, ostrovov, flóry, fauny aj krajiny ponúka hra naozaj hutné množstvo kombinácií a zároveň rozumnú hernú dobu!

Vašou úlohou je budovanie vlastného ostrova, ktorý sa snažíte vytvoriť tak, aby jednotlivé prvky (kvety, stromy, huby a rôzne krajiny) spolu čo najlepšie fungovali. Tieto karty ukladáte do mriežky (4x4). Pravidlami sa nejedná príliš o náročnú hru, no prinesie Vám veľké množstvo herných možností a simultánne ťahy. Koniec hry sa spúšťa, keď niektorí z Vás doplní poslednú 16.-tu kartu do svojho (4x4) ostrova.

Vytvorte funkčný kolobeh života, kde sa aj Vaše nevyužité rastliny stanú kompostom pre budúci rast a rozvoj!

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Maxime Tardif
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje