D&D RPG 5E Storm King's Thunder
Kniha je doplnkovým dobrodružstvom pre piatu edíciu hry na hrdinov Dungeons & Dragons. Aby ste porazili obrov, musíte sa nimi stať. Toto 256 stranové dobrodružstvo prevedie postavy úrovňami 1-11. Kniha poskytne všetko, čo pán jaskyne potrebuje na tvorbu vzrušujúcich a pamätných herných zážitkov z príbehu Hromu kráľa búrky, vrátane novej možnosti pokladov pre hrdinov, runových magických predmetov. Obri sa vynorili zo svojich pevností, ohrozujúc bytosti ako nikdy predtým. Horskí obri kradnú všetko obilie a dobytok na ktorom im spočinú ich obrovské ruky, zatiaľ čo kamenní obri prevracajú osady, ktoré tu boli od nepamäti, hore nohami. Ohniví obri utláčajú menšie rasy smerom do púšte, zatiaľ čo lode mrazivých obrov plienia pozdĺž pobrežia Mečov. Dokonca aj úžasné plávajúce mestá oblačných obrov boli videné nad mestami Waterdeep a Baldur's Gate. Kde sa stratil búrkový kráľ obrov Hekaton, ktorý má za úlohu udržiavať poriadok medzi obrami? Ľudí, trpaslíkov, elfov a ďalšie rasy z pobrežia Mečov čaká zdrvujúca prehra pod náporom týchto obrovitých nepriateľov. Jedinou šancou na prežitie a obnovy poriadku je, aby rasy Faerunu spolupracovali pri vyšetrovaní záhadnej invázie obrov a využili proti nim ich vlastnú zbraň - mágiu rún, vytvorenú proti ich odvekým nepriateľom, drakom. Postavíte sa na stranu obrov alebo proti nim?
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
42,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha je doplnkovým dobrodružstvom pre piatu edíciu hry na hrdinov Dungeons & Dragons.

Aby ste porazili obrov, musíte sa nimi stať.

Toto 256 stranové dobrodružstvo prevedie postavy úrovňami 1-11. Kniha poskytne všetko, čo pán jaskyne potrebuje na tvorbu vzrušujúcich a pamätných herných zážitkov z príbehu Hromu kráľa búrky, vrátane novej možnosti pokladov pre hrdinov, runových magických predmetov.

Obri sa vynorili zo svojich pevností, ohrozujúc bytosti ako nikdy predtým. Horskí obri kradnú všetko obilie a dobytok na ktorom im spočinú ich obrovské ruky, zatiaľ čo kamenní obri prevracajú osady, ktoré tu boli od nepamäti, hore nohami. Ohniví obri utláčajú menšie rasy smerom do púšte, zatiaľ čo lode mrazivých obrov plienia pozdĺž pobrežia Mečov. Dokonca aj úžasné plávajúce mestá oblačných obrov boli videné nad mestami Waterdeep a Baldur's Gate. Kde sa stratil búrkový kráľ obrov Hekaton, ktorý má za úlohu udržiavať poriadok medzi obrami?

Ľudí, trpaslíkov, elfov a ďalšie rasy z pobrežia Mečov čaká zdrvujúca prehra pod náporom týchto obrovitých nepriateľov. Jedinou šancou na prežitie a obnovy poriadku je, aby rasy Faerunu spolupracovali pri vyšetrovaní záhadnej invázie obrov a využili proti nim ich vlastnú zbraň - mágiu rún, vytvorenú proti ich odvekým nepriateľom, drakom.

Postavíte sa na stranu obrov alebo proti nim?

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje