D&D RPG Baldur's Gate: Descent into Avernus Adventure Book (Alternate Cover)
Obsahom knihy je dobrodužstvo pre postavy lvl 1-13 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E. Vitajte v Baldur's Gate, v meste korupcie a ambícii. Len ste začali svoju dobrodružnú dráhu a už Vás vťahuje zápletka siahajúca od temných zákutí Baldur's Gate až po predné línie intra-planárnej Krvavej vojny! Dokážete odvrátiť pekelné stroje vojny a nezákonné kontrakty voci archdiablici Zariel a jej pekelnej horde? Budete vediet nájsť cestu späť domov keď proti Vám stoja nekonečné zástupy deviatich pekiel? V Baldur's Gate and into Avernus budete cestovať prvým kruhom deviatich pekiel. Mesto patrí medzi ikonické lokácie vo fantasy kultúre. Hmlou ovenčená metropola v regióne Sword Coast, je to miesto dejín a domov hrdinov. Príručka uvádza pekelné vojnové stroje do piatej edície hry Dungeons and Dragons - smrtonostné vozidlá, ktoré môžete upravovať ako sa budete prebojovávať ďalej v Krvavej vojne. Páni jaskýň budú mať možnosť hrdinom ponúknuť zmluvu s diablom, navrhnutú aby lákala hrdinov najvačšou mocou a pokladmi.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
40,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obsahom knihy je dobrodužstvo pre postavy lvl 1-13 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E.

Vitajte v Baldur's Gate, v meste korupcie a ambícii. Len ste začali svoju dobrodružnú dráhu a už Vás vťahuje zápletka siahajúca od temných zákutí Baldur's Gate až po predné línie intra-planárnej Krvavej vojny! Dokážete odvrátiť pekelné stroje vojny a nezákonné kontrakty voci archdiablici Zariel a jej pekelnej horde? Budete vediet nájsť cestu späť domov keď proti Vám stoja nekonečné zástupy deviatich pekiel?

V Baldur's Gate and into Avernus budete cestovať prvým kruhom deviatich pekiel. Mesto patrí medzi ikonické lokácie vo fantasy kultúre. Hmlou ovenčená metropola v regióne Sword Coast, je to miesto dejín a domov hrdinov.

Príručka uvádza pekelné vojnové stroje do piatej edície hry Dungeons and Dragons - smrtonostné vozidlá, ktoré môžete upravovať ako sa budete prebojovávať ďalej v Krvavej vojne.

Páni jaskýň budú mať možnosť hrdinom ponúknuť zmluvu s diablom, navrhnutú aby lákala hrdinov najvačšou mocou a pokladmi.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje