Dungeons & Dragons Essentials Kit
Dungeons & Dragons: Essentials Kit je základná sada, v ktorej nájdete všetko potrebné na tvorbu herných postáv a hranie najpopulárnejšej hry na hrdinov - Dungeons and Dragons. Sada umožňuje hru pre game mastera a 1-5 hrdinov. Odporúča sa ako štartovacia sada, keď si človek chce vytvoriť vlastnú postavu do predvytvoreného dobrodružstva. Prítomnosť pomocných kariet zjednodušuje hľadanie informácii a urýchľuje hru. Hra je v angličtine. Everything you need to create characters and play the new adventures in this introduction to the world’s greatest roleplaying game. Dungeons & Dragons is a cooperative storytelling game that harnesses your imagination and invites you to explore a fantastic world of adventure, where heroes battle monsters, find treasures, and overcome quests. The D&D Essentials Kit is a new introductory product meant to bring D&D to audiences interested in jumping into a fantasy story. This box contains the essentials you need to run a D&D game with one Dungeon Master and one to five adventurers. A newly designed rulebook on-boards players by teaching them how to make characters, and the included adventure, Dragon of Icespire Peak, introduces a new 1-on-1 rules variant.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dungeons & Dragons: Essentials Kit je základná sada, v ktorej nájdete všetko potrebné na tvorbu herných postáv a hranie najpopulárnejšej hry na hrdinov - Dungeons and Dragons. Sada umožňuje hru pre game mastera a 1-5 hrdinov. Odporúča sa ako štartovacia sada, keď si človek chce vytvoriť vlastnú postavu do predvytvoreného dobrodružstva. Prítomnosť pomocných kariet zjednodušuje hľadanie informácii a urýchľuje hru.

Hra je v angličtine.

Everything you need to create characters and play the new adventures in this introduction to the world’s greatest roleplaying game.

Dungeons & Dragons is a cooperative storytelling game that harnesses your imagination and invites you to explore a fantastic world of adventure, where heroes battle monsters, find treasures, and overcome quests. The D&D Essentials Kit is a new introductory product meant to bring D&D to audiences interested in jumping into a fantasy story.

This box contains the essentials you need to run a D&D game with one Dungeon Master and one to five adventurers. A newly designed rulebook on-boards players by teaching them how to make characters, and the included adventure, Dragon of Icespire Peak, introduces a new 1-on-1 rules variant.

Obsah hry:
  • 64-page rulebook that teaches how to create characters of levels 1-6 and play the game. Includes the introduction of sidekick rules
  • Dragon of Icespire Peak, a 64-page introductory adventure
  • Double-sided poster map for use with the Dragon of Icespire Peak adventure (21" x 15")
  • Four-panel, folding Dungeon Master's screen (33" x 8.5")
  • 6 blank character sheets
  • 11 polyhedral dice
  • 81 cards describing magic items, sidekicks, and other D&D game elements, plus a folding box to hold all the cards
  • Codes for D&D Beyond, the official digital toolset for D&D
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje