Secret Hitler
(Publisher's description in English below the Slovak text.) Secret Hitler je dramatická hra plná politických intríg a zrád zasadená do Nemecka v 30tych rokoch. Pravidlá sú inšpirované táborákovou klasikou mestečko Palermo/Mafia - hráči sú náhodne a tajne rozdelení na liberálov, fašistov a jedného tajného Hitlera. Liberálov je viacej, ale fašisti navzájom poznajú svoje identity a vedia tiež, ktorý hráč je Hitler. Fašisti musia spolu potajomky koordinovať a rozsievať nedôveru medzi liberálmi, aby presadili im prospešné zákony a neskôr dosadili Hitlera na pozíciu kancelára. Liberáli potrebujú dostatočne rýchlo odhaliť zradcov v spoločnom kabinete a buď presadiť 5 liberálnych zákonov, alebo odstrániť Hitlera z hry.  Táto výnimočná párty hra vám pomôže spoznať pravé tváre vašich priateľov. Podarí sa vám odhadnúť, ktorí z nich sú úprimní a ktorí to hrajú na obe strany?  Hra je v angličtine.  Secret Hitler is a social deduction game for 5-10 people about finding and stopping the Secret Hitler. Players are secretly divided into two teams: the liberals, who have a majority, and the fascists, who are hidden to everyone but each other. If the liberals can learn to trust each other, they have enough votes to control the elections and save the day. But the fascists will say whatever it takes to get elected, advance their agenda, and win the game.  
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
5-10 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

(Publisher's description in English below the Slovak text.)

Secret Hitler je dramatická hra plná politických intríg a zrád zasadená do Nemecka v 30tych rokoch. Pravidlá sú inšpirované táborákovou klasikou mestečko Palermo/Mafia - hráči sú náhodne a tajne rozdelení na liberálov, fašistov a jedného tajného Hitlera. Liberálov je viacej, ale fašisti navzájom poznajú svoje identity a vedia tiež, ktorý hráč je Hitler. Fašisti musia spolu potajomky koordinovať a rozsievať nedôveru medzi liberálmi, aby presadili im prospešné zákony a neskôr dosadili Hitlera na pozíciu kancelára. Liberáli potrebujú dostatočne rýchlo odhaliť zradcov v spoločnom kabinete a buď presadiť 5 liberálnych zákonov, alebo odstrániť Hitlera z hry. 

Táto výnimočná párty hra vám pomôže spoznať pravé tváre vašich priateľov. Podarí sa vám odhadnúť, ktorí z nich sú úprimní a ktorí to hrajú na obe strany? 

Hra je v angličtine. 

Secret Hitler is a social deduction game for 5-10 people about finding and stopping the Secret Hitler.

Players are secretly divided into two teams: the liberals, who have a majority, and the fascists, who are hidden to everyone but each other. If the liberals can learn to trust each other, they have enough votes to control the elections and save the day. But the fascists will say whatever it takes to get elected, advance their agenda, and win the game.

 

Obsah hry:

17 Policy tiles
(6 Liberal, 11 Fascist)
10 Secret Role cards
10 Party Membership cards
10 card envelopes
10 Ja! Ballot cards
10 Nein Ballot cards
1 Election Tracker marker
1 Draw pile card
1 Discard pile card
3 Liberal/Fascist boards
1 President placard
1 Chancellor placard

Parametre:
Počet hráčov:
5-10 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Mike Boxleiter, Tommy Maranges
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje