Kartové hry

Kartových hier je obrovské množstvo. Každý pozná žolíkové karty, pexeso, kvarteto... Avšak dnes už trh ponúka oveľa viac než len tieto hry, ktoré sú nostalgickou spomienkou. S kartami rôznych rozmerov sa stretávame vo veľa hrách, sú súčasťou mnohých herných mechanizmov. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko stovák kartových hier. Niektoré sú menšie a jednoduchšie, iné väčšie a náročnejšie. 

Pri výbere akejkoľvek hry musíte byť opatrní a uvedomiť si pre koho hru kupujete (vek, pohlavie, záľuby), koľko času bude na hru, a počet ľudí, ktorí budú hru hrať. Takto si viete trochu výber kartovej hry uľahčiť. 

Jednou z najznámejších kartových hier na svete je Magic: The Gathering. Náročná zberateľská hra, ktorá ale nie je jediná. Zberateľská kartová hra znamená, že si kúpite základnú sadu kariet a potom si postupne môžete dokupovať malé balíčky kariet (booster), ktoré prinášajú nové postavy, predmety, udalosti a podobne (Pán Prstenů LCG, Hra o trůny: karetní hra, Arkham Horror: The Card Game). Veľmi populárnou kartovou hrou v súčasnosti je Pokémon.

Samozrejme, že existuje množstvo jednoduchých kartoviek. Pri niektorých si viete precvičiť postreh (Dobble, Fast Flip, Ovocný šalát, Boost!), niektoré sú určené vyslovene pre deti (Můj první kvíz, Chodí Pešek okolo, 50 veselých her na cesty, Joe´s Zoo). 

Medzi kartovými hrami nájdete aj väčšie a trochu náročnejšie (Dominion), alebo menšie hry (Citadela, Boží zboží, Tschak!, Koryo, Choson, Bang!), ktoré nie sú úplne jednoduché, ale pravidlá sa dajú pomerne rýchlo naučiť. 

Kartovky sú obľúbené aj na rôznych typoch párty, kde sa ľudia chcú zabaviť a niekedy aj trochu popremýšľať (Dixit, Černé historky).

V rodinách sú populárne vedomostné hry a ich súčasťou sú karty (Svet-otázky a odpovede, Poznáš Slovensko, iknow, Timeline: Pestrá histórie, Cardline: Svet zvierat). 

Karty sa používaním zvyknú ničiť. Aby sme sa nebáli, že sa nám časom dotrhajú a zničia, máme v našej ponuke aj obaly na karty. Nájdete ich v rôznych veľkostiach aj na našej stránke.  

Vybrať tú správnu kartovúhru môže byť poriadny oriešok. Na našej webovej stránke si môžete vyhľadať hru podľa rôznych tém napr. vesmír, vojna, spolupráca, stredovek,  atď.; podľa kategórií napr. detské hry, rodinné hry, strategické hry, hlavolamy, kooperatívne, atď; Taktiež môžete využiť našu pomoc a obrátiť sa priamo na nás prostredníctvom mailu, telefónu, či webchatu. Dobrým pomocníkom je určite aj náš webový nákupný poradca. Pár klikov, pár otázok a výsledkom je zaujímavá hra, ktorú ste hľadali. 

Dobble

10,99 €
od 6 rokov
2 - 8
Skladom. Expedujeme ihneď

Dixit

Dixit - rodinná hra
darček: extra karta navyše
22,99 €
od 8 rokov
3 - 6
Skladom. Expedujeme ihneď

Activity Original 2

19,99 €
od 12 rokov
3 - 16
Skladom. Expedujeme ihneď

Krycie mená

Krycie mená - zábavná hra
darček: 10 bonusových kariet - 10 rokov Mindoku
16,99 €
od 14 rokov
2 - 8
Skladom. Expedujeme ihneď

Cardline: Svet zvierat

Cardline: Svet zvierat - rodinná hra
U nás v slovenčine
14,99 €
od 7 rokov
1 - 6
Skladom. Expedujeme ihneď

Cardline: Dinosauři

Cardline: Dinosauři - rodinná hra
Novinka
14,99 €
od 7 rokov
1 - 8
Skladom. Expedujeme ihneď

Sabotér

7,99 €
od 8 rokov
3 - 10
Skladom. Expedujeme ihneď

Párty Alias

15,99 €
od 11 rokov
4+
Skladom. Expedujeme ihneď

Bang!

9,99 €
od 10 rokov
4 - 7
Skladom. Expedujeme ihneď

Timeline: Pestrá historie

14,99 €
od 8 rokov
2 - 8
Skladom. Expedujeme ihneď

Dobble Kids

10,99 €
od 4 rokov
2 - 5

Na sklade do týždňa

Dobble ZOO

Dobble ZOO - rodinná hra
Novinka
11,99 €
od 6 rokov
2 - 8
Skladom. Expedujeme ihneď
<< < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | > >>
Nenašli ste, čo ste hľadali? Poradíme vám!