Strategické hry Days of Wonder

/ 43 produktov
Filter
Vek:
vyberte
Počet hráčov:
vyberte
1
20
Hracia doba do:
vyberte
15’
360’
Kolekcie
Cena do:
vyberte
5
100
Filter podľa:
Popis kategórie Strategické hry Days of Wonder

Strategické hry sú obľúbenou kategóriou medzi hráčmi. Tento typ spoločenských hier vás učí plánovať, sledovať jednotlivé kroky súpera, spolupracovať s ostatnými alebo čeliť rôznym nástrahám. 

Pri výbere strategickej hry je dôležitý vek, zvlášť ak hľadáte hru pre dieťa. Detské strategické hry sú dobrým spôsobom ako rozvíjať krátkodobé aj dlhodobé plánovanie a učiť deti bežným životným situáciám prostredníctvom hrania. Pre mladších hráčskych nadšencov máme hry ako Děti z Carcassonne, Osadníci z Katanu – Junior. Staršie deti zvládnu aj náročnejšie kombinácie a dokážu sa dlhšie sústrediť na samotnú hru. Obľúbenými hrami sú určite Ticket to ride, Dům snů, Výbušné lektvary

Dospelí hráči by si pri výbere strategickej hry mali premyslieť čas, ktorý sú ochotní venovať hre. U nás nájdete hry časovo menej náročné (Malé veľké galaxie, Minutová říše, Splendor, Malý princ: Udělej mi planetu!), aj hry s dlhším hracím časom (Zima mrtvých, Zámky šíleného krále Ludvíka, Ticket To Ride: Rails & Sails, Lewis & Clark). Samozrejme, že čas je orientačný. Pri hrách je dôležitý aj počet hráčov a samotné plánovanie, resp. premýšľanie. Čím viac hráčov, tým dlhší hrací čas. Je veľa hier, ktoré sú určené pre 2 a viac hráčov (Mysterium CZ), ale takisto je veľa hier od troch hráčov (Hra o Trůny: desková hra), či hry, ktoré si vie človek zahrať aj sám alebo s viacerými (Settlers: Zrod impéria).

Na výber je množstvo tém, je len na vás vybrať si to, čo je pre vás zaujímavé – bojové, historické, obchodné, vesmírne a mnohé ďalšie stratégie, ktoré určite obohatia váš život. 

Vybrať tú správnu hru môže byť poriadny oriešok. Na našej webovej stránke si môžete vyhľadať hru podľa rôznych tém napr. vesmír, vojna, spolupráca, stredovek,  atď.; podľa kategórií napr. detské hry, rodinné hry, strategické hry, hlavolamy, kooperatívne, atď; Taktiež môžete využiť našu pomoc a obrátiť sa priamo na nás prostredníctvom mailu, telefónu, či webchatu. Dobrým pomocníkom je určite aj náš webový nákupný poradca. Pár klikov, pár otázok a výsledkom je zaujímavá hra, ktorú ste hľadali. 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje