Kooperatívne hry Portal

/ 9 produktov
Filter
Vek:
vyberte
Počet hráčov:
vyberte
1
20
Hracia doba do:
vyberte
15’
360’
Kolekcie
Cena do:
vyberte
26
73
Filter podľa:
Popis kategórie Kooperatívne hry Portal

Kooperatívne hry sú super v tom, že všetci hráči hrajú proti spoločnému nepriateľovi – hre! Spoločne sa tak dohadujete, rozprávate, hľadáte spoločné riešenia na prekonanie rôznych nástraha a následné víťazstvo. V prípade prehry ste na tom všetci rovnako a nikto sa necíti byť horší ako ostatní. 

Kooperatívne hry – teda hry, kde sa spolupracuje – sú obľúbené aj medzi deťmi, kde práve rodič môže a nemusí byť mozgom samotnej hry. Dieťa sa zvyčajne teší zo spoločnej hry s rodičom a porážka určite nebude taká hrozná, ak v tom nie je samotné. Pre menšie deti sú zábavné Ovocný sad, Mmm!, Karneval berušek Dračí poklad, Leo musí ke kadeřníkovi. Väčšie deti zvládnu aj  náročnejšie úlohy a keďže ide o spoluprácu, môžete zvoliť aj náročnejšiu hru. Vek na obale hry je orientačný, ale môže vám pomôcť s výberom. Obľúbenými hrami medzi staršími dtmi sú napríklad Mysterium CZ, Temné znamení, Die Drei Musketiere (Traja mušketieri), Pandemic CZ

Skúsenejší hráči určite uvítajú náročnejšie výzvy. Viac hláv viac rozumu v tomto prípade určite platí. Svet môžete zachraňovať v bezpečí domova a pomocou hry vytvoriť tú správnu atmosféru. Pandemic Legacy: Rok 1, Zima mŕtvych, Mansions of Madness (2nd edition), T.I.M.E. Stories CZ, Star Wars: Rule the Galaxy, Veľká kniha strašlivých čar, Ghostbusters: Board Game, Space alert to všetko sú hry, ktoré určite obohatia váš herný život. 

Vybrať tú správnu kooperatívnu hru môže byť poriadny oriešok. Na našej webovej stránke si môžete vyhľadať hru podľa rôznych tém napr. vesmír, vojna, spolupráca, stredovek,  atď.; podľa kategórií napr. detské hry, rodinné hry, strategické hry, hlavolamy, kooperatívne, atď; Taktiež môžete využiť našu pomoc a obrátiť sa priamo na nás prostredníctvom mailu, telefónu, či webchatu. Dobrým pomocníkom je určite aj náš webový nákupný poradca. Pár klikov, pár otázok a výsledkom je zaujímavá hra, ktorú ste hľadali. 

  

 

 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje