Rodinné hry Hasbro

/ 28 produktov
Filter
Vek:
vyberte
Počet hráčov:
vyberte
1
20
Kolekcie
Cena do:
vyberte
8
130
Filter podľa:
momentálne nedostupné
42,99 €
momentálne nedostupné
momentálne nedostupné
26,99 €
momentálne nedostupné
Popis kategórie Rodinné hry Hasbro

Je pekné, keď sa rodina stretne a trávi spolu čas. Dôvodom na stretnutie môže byť aj pekná spoločenská hra, pri ktorej sa zabavia deti aj rodičia. A ako vybrať vhodnú rodinnú hru, ktorá prinesie zábavu a radosť do rodiny? Je veľa možností.

Na našej stránke nájdete v kategórii Rodinné hry odkazy na hry pre najmenších, pre väčšie deti, aj pre veľkých hráčov. Sú tu aj odkazy na konkrétne hry, kde si môžete vybrať základnú hru a k nej aj rozšírenia (Carcassonne, Dominion, Rummikub, Osadníci z Katanu). 

Ďalšou zaujímavou kategóriou sú určite vedomostné hry a kvízy. Potrápia často nielen deti, ale aj rodičov. Sú vhodné pre rodiny so staršími deťmi. Nové poznatky z rôznych oblastí vám rozšíria obzor a deti sa niečo naučia ( Poznáš Slovensko?, Poznáš Tatry?, Poznáš Bratislavu?, Fauna, Guiness World Records, Európa – otázky a odpovede, Cardline: Svet zvierat). 

Strategické hry, pri ktorých sa deti učia premýšľať a plánovať, poprípade odhadovať, čo urobí súper sú obľúbené vo všetkých vekových kategóriách. Tu môže byť dôležitá téma. Hra má rodinu zaujať, takže hľadáte niečo, čo vás bude baviť. (Doba kamennáDoba kamenná junior, Carcassonne, Deti z Carcassonne, Ticket to ride, Ticket to ride :First journey, Dům snů, Mondo sapiens, Bubliňáci, Qwirkle). 

Menšie deti sa potešia možno viac, ak budú hrať spolu s ostatnými členmi rodiny proti spoločnému súperovi - hre. Na to máme v ponuke kooperatívne hry pre menších (Mmm!, Dračí poklad, Ghost tower, Příšerky ze skříne) aj pre väčších (Pandemic, Andor). 

Rýchle postrehové hry nezaberú veľa času a sú vhodným prostriedkom na precvičenie pozornosti, sústredenia, motoriky (Dobble, Grabolo, Fast flip, Trpaslíci, Šplouch, Diavolo).

Ak máte bujnú predstavivosť a fantáziu skúste hry, kde to viete v plnej miere využiť. Tvorte príbehy alebo malé hádanky s nápovedami; sledujte ostatných ako vás počúvajú a hádajú (Příběhy z kostek, Dixit, Koncept, Krycí jména obrázky, Černé historky: Ružové historky). 

Možností je veľa a vybrať tú správnu hru môže byť poriadny oriešok. Na našej webovej stránke si môžete vyhľadať hru podľa rôznych tém napr. vesmír, vojna, spolupráca, stredovek,  atď.; podľa kategórií napr. detské hry, rodinné hry, strategické hry, hlavolamy, kooperatívne, atď; Taktiež môžete využiť našu pomoc a obrátiť sa priamo na nás prostredníctvom mailu, telefónu, či webchatu. Dobrým pomocníkom je určite aj náš webový nákupný poradca. Pár klikov, pár otázok a výsledkom je zaujímavá hra, ktorú ste hľadali. 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje